#Współpraca

Cześć!

Bardzo się cieszę, że rozważasz chęć współpracy ze mną i moim blogiem. Razem możemy stworzyć coś bardzo dobrego. Poniżej wypisałem główne pola współpracy jednak pamiętaj, że to nie jest zamknięta lista – jestem otwarty na różne nieprzewidziane przeze mnie formy wspólnego działania.
Zatem, co mogę zrobić dla Ciebie i Twojej marki?
1. Mogę napisać recenzję Twojego produktu, jednak zastrzegam sobie tutaj szczerość – cenię swoich czytelników i nie mam zamiaru ich okłamywać. Jeśli więc coś mi się nie spodoba musisz mieć świadomość tego, że to napiszę.
2. Mogę przeprowadzić konkurs wśród swoich czytelników na blogu i FB – tu chyba wszystko jest jasne. Piszesz do mnie, że masz do rozdania kilka egzemplarzy swojego produktu, dogadujemy szczegóły i organizujemy konkurs!
3. Wyjazd sponsorowany/fotorelacja – jeśli chcesz mnie gdzieś zaprosić, np. na konferencję, prezentację produktu itp. – napisz, zobaczymy co da się zrobić.

Na koniec jeszcze garść ważnych informacji.
Teksty powstałe przy współpracy są jako takowe oznaczone. Nie współpracuję również barterowo. Nie pracuję za darmo, tak jak Ty muszę mieć co do garnka włożyć. Nie reklamuję produktów, które są sprzeczne z tematyką bloga i wyznawanymi przeze mnie wartościami.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, masz jakiś nietypowy pomysł napisz na eryk.markowski93@gmail.com w temacie wiadomości wpisując „WSPÓŁPRACA”.