#O blogu i autorze

Cześć!

Nazywam się Eryk Markowski i prowadzę blog Przez Pryzmat Wiary, na którym właśnie jesteś. Pochodzę z Radomia, studiowałem dziennikarstwo i komunikację społeczną w Lublinie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Uwielbiam czytać książki, pisać, interesuję się nowymi mediami oraz fotografią. Skończyłem technikum gastronomiczne, z gotowaniem nie mam za dużo wspólnego. 😉

Od 2014 roku prowadzę bloga, którego nazwałem Przez Pryzmat Wiary. Piszę o wszystkim, co mnie dotyka – o sobie, swoich przemyśleniach, książkach, o wierze, kościele a także o typowo codziennych sprawach. Wierzę, że nawet proste rzeczy mogą mieć duchowy wymiar, jeśli tylko będziemy chcieli to dostrzec.

„Wydaje się być bardzo spokojny i wstydliwy, lecz zyskuje ogromną sympatię już przy pierwszej rozmowie! Jest to człowiek niesamowicie inteligentny i posiada bardzo ciekawą osobowość. Ma dużo do powiedzenia i potrafi poruszyć wiele tematów, na których się zna i są jego pasją.” – tak napisała o mnie jedna z koleżanek. Niech to będzie moja wizytówka.